Farba Schwarzkopf Nectra Color 845 Pralina.

20140803_080027

Minni

20140803_115326

Minni

Na opakowaniu bardzo spodobał mi się ten kolor. Wydawał mi się taki ciepły. W rzeczywistości mi wyszedł za ciemny i nie najlepiej się czuję w ciemniejszym odcieniu. Co do samej farby jest świetna, na pewno kiedyś ją kupię, ale na pewno jaśniejszy kolor. Bardzo przyjemny zapach, co mnie zaskoczyło, bo wcześniej spotykałam się z typowo chemicznymi zapachami. A tutaj jest bardzo delikatny. Farba zawiera; odżywkę, buteleczkę z emulsją rozwijającą, krem koloryzujący, instrukcję obsługi z rękawiczkami. Odżywkę użyłam już po zafarbowaniu włosów, jest świetna. Rewelacyjnie rozczesywało się po niej włosy. Po wymieszaniu emulsji z kremem, trochę się przeraziłam, bo dał kolor pomarańczowy. Bardzo wygodny aplikator, super się nim nakładało farbę. Bardzo dużo jest farby, więc spokojnie pokryje wszelkie odrosty. Piecze farba w skórę głowy. Trzymałam farb 30 minut i trochę żałuję, bo mogłam trzymać ją trochę krócej.

  4 comments for “Farba Schwarzkopf Nectra Color 845 Pralina.

 1. 3 sierpnia 2014 o 16:08

  Nie do końca widać, jaki ten kolor miał być.. Ja nie lubię Schwarzkopf. Omijam te farby szerokim łukiem.

  • 3 sierpnia 2014 o 16:11

   Ale ciemnota ze mnie :D Dopiero teraz zauważyłam, że zdjęcie się powiększa :D Wygląda jak jakiś miodowy, ale nazwa wskazuje na ciemny. W końcu pralina to czekolada ;) a jeśli nie chcesz, aby Cię w przyszłości głowa piekła – nie używaj farb tej firmy. Najlepsze są z Syossa lub Garnier Color Sensation :)

 2. 3 sierpnia 2014 o 16:25

  Chyba jednak wrócę do Syossa, bo faktycznie jest świetna. Zobaczę tylko jak wyjdzie blond ze Schwarzkopf, bo jestem ciekawa.

 3. 4 sierpnia 2014 o 12:45

  Ostatnio właśnie kupiłam sobie tą farbę:) Tylko, że naturalny jasny blond. Nałożyłam na długość włosa, ale przy skórze nie nakładałam. Świetnie mi rozjaśniło je, w końcu moja praca nad schodzeniem z koloru daje efekty :) Mi pasuje ta farba, chociaż nie wiem jak się przy skórze będzie sprawować :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *