Zestaw do stylizacji brwi Avon.

Minni

Ten jaśniejszy odcień po lewej to wosk. I najpierw należy nałożyć właśnie wosk, w celu ułożenia i wygładzenia brwi. Natomiast ten ciemniejszy odcień po prawej to cień. I kolejnym krokiem jest zastosowanie cienia, aby podkreślić kształt brwi i wypełnić łuki. 2,5 g. Zestaw ma lusterko i pędzelek, który jest bardzo wygodny w zastosowaniu. Bardzo łatwe jest nałożenie. Tylko pierwszy raz używam takiego zestawu i moja ręka jeszcze nie sprawnie obrysowała kontur brwi. Jednak praktyka czyni mistrza i nic innego mi nie pozostaje jak tylko ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć, aż kształt brwi będzie idealny.

  2 comments for “Zestaw do stylizacji brwi Avon.

  1. engi1981
    2 października 2014 o 12:24

    Dzięki Olga, że napisałaś o tym zestawie do stylizacji brwi. Cały czas poszukuję nowych odcieni, a co ważne, szukam takiego zestawu, który nie będzie zabierał miejsca w mojej kosmetyczce, którą noszę w torebce. Jakbyś mogła napisać jeszcze ile za ten zestaw zapłaciłaś, byłabym wdzięczna:)

  2. 2 października 2014 o 15:34

    Jak kupowałam ten zestaw to kosztował 23,99 zł. W Avonie ceny czasem się zmieniają. Jestem z niego bardzo zadowolona. Jest bardzo wydajny. Wciąż go mam, a regularnie go używam. Moja ręka stała się zdecydowanie pewniejsza i brwi dzięki temu zestawowi idealny kształt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *